Chytrá elektroinstalace

Chytrá elektroinstalace, dokáže z Vašeho domu vytvořit skutečně chytrého pomocníka a plnohodnotného člena rodiny, který Vám bude všude při ruce.

Maximálně variabilní osvětlení

Ovládat světelnou barevnost, teplotu nebo intenzitu světla ve Vaší domácnosti zvládnete díky chytré elektroinstalaci z druhé strany domu, města i planety. Časový plán nebo oblíbenou kombinaci osvětlení si v chytré aplikaci může pohodlně vybrat a nastavit každý člen domácnosti.

Teplo na míru

K moderní domácnosti patří i chytré vytápění, které lze jednoduše ovládat doslova odkudkoli. Můžete díky němu mít skvělý přehled o vaší spotřebě, a dokonce s ním zvládnete naplánovat i časový rozvrh nastavení optimální teploty v místnosti podle vašich potřeb nebo přítomnosti.

Zamknuli jste dům?

Na tuto otázku a starosti o bezpečí Vaší domácnosti můžete s chytrou elektroinstalací hravě zapomenout. Navrhneme, nainstalujeme a s aplikací propojíme všechny bezpečnostní prvky, díky kterým budete Vy i Váš dům doopravdy v bezpečí.

Videovrátný pracuje kdykoli

Kurýr Vám přivezl balíček, ale doma není nikdo, kdo by otevřel a zásilku převzal. Po stisknutí zvonku dokáže videovrátný vyhledat Váš smartphone a pomocí hlasové komunikace s videopřenosem tak můžete snadno dohlédnout na bezpečné doručení balíčku za dveře Vašeho domu odkudkoliv.