Elektronické zabezpečovací systémy

Pro montáž zabezpečovacích systémů používáme nejspolehlivější technologie, díky kterým zajistíte maximální bezpečí pro Vaši domácnost. Jsme schopni vybavit objekt širokým spektrem kvalitních výrobků jako jsou senzory, detektory a kamerový systém pro zajištění nejvyšší bezpečnosti. Pro každou instalaci navrhujeme bezpečnostní systém individuálně a maximálně efektivně.

Profesionální instalace, odborné poradenství

Všichni naši montážní technici prošli teoretickou a praktickou přípravou a jsou profesionály na instalaci elektronických zabezpečovacích systémů s příslušnou certifikací. Mají zkušenosti se slaboproudými instalacemi v rezidenčních i komerčních objektech. Kromě kvalifikované montáže nabízíme v oblasti bezpečnostních systémů i poradenské služby.

S námi máte bezpečí v kapse

Na stav vašeho alarmu můžete kdykoli a odkudkoli nahlédnout přes mobilní aplikaci, sledovat historii, zobrazit foto z detektorů, sledovat teplotu nebo spotřebu energie. Váš objekt připojujeme na nejmodernější pult centrální ochrany v Evropě. Operátoři bezpečnostního systému 24 hodin denně monitorují a vyhodnocují zprávy z Vašeho alarmu, v případě potřeby Vás kontaktují a vyšlou na místo například zásahovou jednotku.

Vzdálená správa a monitoring

Právě díky mobilní aplikaci dokážete bezpečnostní prvky v rámci elektronického zabezpečovacího systému spravovat a ovládat na dálku. Pokud nebudete právě doma a člen Vaši rodiny si zapomene klíče od domu, můžete mu vždy okamžitě odemčít pomocí aplikace na dálku a díky přenosu kamerového systému do Vašeho mobilního zařízení tak můžete kdykoliv kontrolovat, zda je uvnitř Vašeho domu a v jeho okolí vše v pořádku.